Współpraca B2B

Wiemy, jak ważna dla klientów hurtowych jest dostępność towarów, pełne stocki i atrakcyjne rabaty. Dlatego wybierając produkty Wozinsky, masz pewność, że skroimy ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb.

Współpraca B2B z marką Wozinsky to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Skontaktuj się z naszymi opiekunami klienta B2B i dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

W marce Wozinsky znajdziesz bardzo zróżnicowany asortyment: akcesoria sportowe, lifestylowe, samochodowe, rowerowe czy tzw. ochronę telefonu. Jeśli interesuje Cię współpraca B2B z pewnym dostawcą, nie wahaj się z nami skontaktować.

O dobór asortymentu w marce Wozinsky dbają prawdziwi profesjonaliści: w branży GSM działamy już od 10 lat, przy projektowaniu toreb rowerowych pracują zapaleni cykliści. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu - naszą ofertę docenili partnerzy biznesowi na całym świecie. Produkty Wozinsky dostarczamy do wielu krajów, m.in. Francji, Niemiec, Czech, Grecji. Współpraca B2B nie ma dla nas żadnych tajemnic!

wozinsky-wspolpraca-b2b

Na co mogą liczyć nasi partnerzy?

Bogaty asortyment

Wyróżniamy się niezwykle zróżnicowaną ofertą: od akcesoriów dla smartfonów, przez sportowe, samochodowe, rowerowe, po lifestylowe

Wsparcie opiekunów

Z profesjonalnymi opiekunami klienta marki Wozinsky rozwiniesz swoją firmę. Doradzimy, polecimy, wesprzemy w wyborze!

Ekskluzywne oferty

Doradcy marki Wozinsky przygotują dla Ciebie specjalną ofertę i opowiedzą o jej szczegółach. Wszystkie produkty podejrzysz online

Zamówienia online

Wybierz się na wygodne i bezpieczne zakupy online. Czeka na Ciebie intuicyjny, rozbudowany katalog z przejrzystą ofertą

Pełne stocki

Ilości hurtowe nam niestraszne. Wyeksportuj produkty dostępne od ręki i złóż zamówienie jeszcze dziś. Jesteśmy gotowi!

Negocjacje cen

Szukasz oferty dopasowanej do swoich potrzeb? Nasi doradcy przygotują indywidualne ceny i warunki handlowe

Różne metody płatności

Polecenie przelewu, system PayU, płatność przy odbiorze, a dla stałych partnerów – kredyt kupiecki. Wybierz metodę najlepszą dla siebie

Ekspresowa wysyłka

Zamówienia polskie, jak i zagraniczne realizujemy od ręki, zaraz po otrzymaniu wpłaty – bez zwlekania! Świat na nas czeka!

Łatwa integracja

Udostępniamy naszą ofertę w formatach plików CSV lub XML. Dzięki temu możesz wprowadzić ją do własnego sklepu