O marce Wozinsky

Marka Wozinsky powstała w 2012 roku. Zaczęliśmy skromnie – od szkieł hartowanych, folii ochronnych i etui na smartfony. Od samego początku zależało nam na jakości naszych produktów. Powód jest prosty: za pomocą etui i szkła chronisz przecież nie tylko sam sprzęt elektroniczny, ale także ważne dane czy unikalne wspomnienia zawarte w zdjęciach lub filmach.

I ta myśl przyświecała nam podczas planów rozszerzania oferty Wozinsky. Postawiliśmy na bestsellerową serię Full Glue, wytrzymałe torby rowerowe, ładowarki sieciowe i samochodowe oraz pojemne powerbanki.

Dzisiaj skierowaliśmy swoją uwagę nie tylko na elektronikę, ale także sport. Maty i piłki gimnastyczne, gumy oporowe, torby sportowe, ale także ciągle poszerzająca się sekcja akcesoriów na rower czy hulajnogę – to jest to!

Do miejskiej dżungli czy na leśne dukty, do pracy, domu czy siłownię – produkty Wozinsky możesz zabrać ze sobą, gdzie tylko chcesz. Torby rowerowe, etui na telefon, uchwyty samochodowe, a nawet sportowe gadżety sprawdzą się świetnie w każdej sytuacji. Rzuć nam wyzwanie!​

wozinsky-color-case

Co stoi za marką Wozinsky?

Ochrona

Marka Wozinsky jest naszym oczkiem w głowie. Dlatego dbamy, aby wszystkie reprezentujące ją produkty powstały z naprawdę trwałych materiałów. Zależy nam na wysokiej odporności m.in. na niesprzyjające warunki atmosferyczne, efekty upadków. To nasz absolutny must-have! W ofercie Wozinsky znajdziesz np. torby rowerowe z tworzyw EVA czy Oxford.

Jakość

W temacie jakości nie idziemy na kompromisy. Chcemy rozszerzać ofertę Wozinsky tylko o te produkty, które spełnią nasze najwyższe wymagania. W końcu będą używane wielokrotnie! Dlatego szkła hartowane mają twardość 9H, taśmy oporowe są zapakowane w osobne woreczki, a kable HDMI posiadają wzmocnione łączenie wtyczek z przewodem.

Funkcjonalność

Projektując produkty Wozinsky, stawiamy na maksymalną użyteczność. Uchwyty są dopasowane do wielu rodzajów kierownic, etui do różnych modeli smartfonów, a torby rowerowe – do kilku sposobów mocowań. Mało? W ofercie znajdziesz też pokrowce na telefon z podstawką czy ringiem oraz kable o rozmaitych długościach i złączach.

Znajdziesz nas